EN
תחזוקה יומיומית ובדיקת בטיחות של טירת שובבים
תאריך פרסום: 2020-06-05 00:00:00 ביקור: 4

טירה שובבה היא אחד הפריטים שילדים אוהבים לשחק בהם בימינו, אך להורים, מלבד הצעצועים האטרקטיביים בצבעים עזים וצבעוניים, חשובות יותר להורים הבטיחות וההיגיינה של הטירה השובבה. להלן מספר שיטות תחזוקה ובדיקות בטיחות.

אם אתם רוצים לשמור על תוחלת החיים של טירות שובבות מסוגים וחומרים שונים, ולהבטיח את בריאותם ובטיחותם של הלקוחות בעת השימוש בהן, עבודת הניקיון והתחזוקה של טירות שובבות היא חשובה ביותר. יש לנקות את הטירה השובבה בתדירות גבוהה וחשופה מלאה לשמש.

4c2c374106fd4b269152e7754864f402

ניקוי ותחזוקה של הטירה השובבה:
1. מבצר שובב מפלסטיק. ניתן להשרות אותו במים נקיים, או לדלל בממיסים או בטבליות כדי להבטיח את ניקיון הטירה השובבה.
2. פלאפי שובב מבצר. אתה יכול לבחור לשלוח אותו למכבסה לניקוי יבש או ניקוי עצמי. ניתן לחלק את הניקוי העצמי לניקוי שכבות או ניקוי כולל.ניקוי שכבות הוא להוציא את הכותנה הממולאת במבצר השובב ולשטוף אותה בנפרד מהעור החיצוני. לניקוי שכבות, גלה תחילה את התפר של הפה המלא בכותנה של המבצר השובב, ואז חתוך אותו בזהירות, הוצא את הכותנה ונקה אותו. הניקוי הכולל הוא לזרוק את כל הטירה השובבה הממולאת למכונת הכביסה או לשפשף בסבון.
3. טירה שובבה מבד. טירות שובבות מבד כמו בובות סמרטוטים וספרי בד ניתן לכבס לפי שיטת הניקוי שעל האריזה ולנקות באופן קבוע.
4. טירה שובבה מעץ. מכיוון שחומר העץ סופג מים ונוטה לתולעים, לא ניתן לנקות טירה שובבה מסוג זה, ועדיף להיחשף לשמש מדי פעם.
5. טירה שובבה אלקטרונית. גם טירה שובבה מהסוג הזה אי אפשר לנקות, אפשר לנגב אותה רק עם מטלית נקייה רטובה במים.

9125fa670eca46c9b0610fbc8e7c7165

תיקון:

ככלל, להתנגדות המשחק של הטירה השובבה יש קשר מצוין עם איכות הטירה השובבה עצמה, כך שכל עוד תבחרו נכון לפני הקנייה ומשתמשים בה נכון, תוכלו לצמצם את הנזק לטירה השובבה לקטן יותר. היקף. לפני פתיחת האריזה של Naughty Fort, יש לשים לב תחילה האם המראה מעיד האם מדובר בטירה שובבה בטוחה והגיל הרלוונטי, והאם נדרשים אביזרים נוספים (כגון סוללות, מנועים, חלקים קטנים וכו'). להשתמש; לאחר מכן קרא את ההוראות המצורפות בפירוט ופעל לפי ההוראות שלבי הפעולה שלה; אם אין מדריך, עליך להתייעץ עם מומחה כדי למנוע כשל אנושי. אם בטעות פגעתם בטירה השובבה, ייתכן שיהיה צורך לתקן את הרציניים או שלא ניתן עוד להשתמש בהם כלל, ואת הקלים יותר ניתן לתקן בכלים פשוטים.

1. משחקי טלוויזיה. כשל בבקר מתרחש לעתים קרובות. פשוט השתמש במברג כדי לפתוח את הבקר ולהחליף את רפידות הגומי השמאלי והימני הכושלים כדי להמשיך להשתמש; שנאי AC ו-DC משמשים לעתים קרובות במשך זמן רב ומובילים להפחתת תוחלת החיים. בשלב זה, פשוט קנה אחד חדש. אם תחליף אותו, תוכל לחסוך הרבה עלויות תיקון (באופן כללי, שנאי שבור לא ניתן לתיקון).
2. תחזוקה של רכבים בשלט רחוק. תחילה יש לבדוק האם יש חשמל לסוללה ולאחר מכן לבדוק האם לקופסת המצברים יש מגע גרוע בגלל רטיבות וקורוזיה. כדי למנוע את זה, יש לנצל את פורט שובב ולהוציא את הסוללה. אם הוא חלוד, השתמשו במברשת ברזל לניקוי חלודה הנחושת, ולאחר מכן נקו אותה באלכוהול (כל עוד מדובר בטירה שובבה חשמלית המשתמשת בסוללה, ניתן לתחזק אותה לפי עקרון תחזוקה זה); אם הפגז פגום מפגיעה, אתה יכול ללכת למונופול המכונית שלט רחוק בחנות רכישת אביזרים כדי להחליף בעצמך.

למעלה יש מידע לעיונך.


אנא עזוב
ארה"ב
הודעה

טל / וואטסאפ / WeChat:

+ 86 13695762473

דוא"ל:

[מוגן בדוא"ל]

הוסף:

אזור התעשייה יאנגוואן, העיר צ'אוקסיה, יונגג'יה, וונג'ואו, סין

מוצרים -

שירותים

מוגש על ידי:
עקבו אחרינו
זכויות יוצרים © 2021 Wenzhou Risen Amusement Equipment Co.,Ltd בלוג
דף הבית
מוצרים -
אימייל 
צור קשר